Superhero Academy
One murder makes a villain, millions often a hero


 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  


Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
I'm in the mood for chaos

statisztika
I'm in the mood for chaos
csoport
nők
férfiak
Wentmorti
0
2
Aqwitus
1
0
Tamalis
0
1
Singamnis
1
2
Hősök
0
0
Gonoszak
0
0
Tanárok
0
1
Kívülállók
1
1
Ügynökök
0
1
Legutóbbi témák
I'm in trouble?

Admin
Hétf. Feb. 04, 2019 9:52 pm


Vendég
Szomb. Júl. 01, 2017 9:54 pm


Vendég
Szomb. Júl. 01, 2017 4:31 pm


Vendég
Csüt. Jún. 29, 2017 11:14 pm


Admin
Vas. Jún. 25, 2017 7:34 pm


Vendég
Vas. Ápr. 23, 2017 10:18 pm


Vendég
Vas. Ápr. 23, 2017 6:19 pm

Facebook
I'm in the mood for chaos
Ki van itt?
I'm in the mood for chaos
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (17 fő) Hétf. Okt. 26, 2020 2:31 pm-kor volt itt.


Megosztás
 

 szobatársas fürdőzés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég

Vendég

Every villain is a hero in his own mind

szobatársas fürdőzés Empty
TémanyitásTárgy: szobatársas fürdőzés   szobatársas fürdőzés EmptyKedd Ápr. 18, 2017 8:38 pm

Cas& Danny

Kedveltem a szobatársaimat. Tök jó fejek voltak. Igaz csak ketten voltak és abból az egyik a bátyám volt, de Damiant is nagyon kedveltem. Különös srác volt, de örültem, hogy ő is a szobatársunk lett.

Sokat voltunk összezárva, szóval elég sok közös programot is kitaláltunk. Voltak közös edzések, erőméretgetések, hülyülések és pár nem túl szabályos dolog. A mostani ötletünk is ilyen volt. Azt terveztük, hogy takarodó után kiszökünk a tóhoz egy kis éjszakai fürdésre. Elvégre sokkal jobb éjszaka fürdeni a tóban, mint nappal mikor szabad lenne. Mikor bejött a felügyelő tanár esti ellenőrzésre, úgy tettünk mintha aludnánk. Vártunk vagy egy órát majd kimentem a folyosóra szétnézni. Persze, hogy engem küldtek, mert én voltam a legfiatalabb, na meg a legmozgékonyabb is. Bár Damiannak is jó akrobatikai tudása volt. Csendben settenkedtem ki és megnéztem, hogy a tanár átment e már a lány oldalra. Mivel már átment gyorsan visszaszaladtam a srácokhoz.
- Tiszta a terep. - jelentettem ki és végignéztem rajtuk. Még az utcai ruhámban voltam, szóval elővettem a szekrényemből a fürdőgatyámat meg a törölközőmet. A rajtam lévő ruhától gyorsan megszabadultam. Nem igazán voltam szégyenlős. Egy kolis hamar megtanulj, hogy ne legyen az. Szinte állandóan össze voltunk zárva, szóval gyakran átöltöztünk egymás előtt, de ez sose jelentett gondot. Legalábbis nekem nem. Felvettem a fürdőgatyámat, belebújtam a papucsomba és a vállamra csaptam a törölközőt.

- Mehetünk? - néztem a srácokra és ha beleegyeztek akkor kinyitottam az ajtót és mutattam nekik az utat, amerre biztos, hogy nem volt éjszakás tanár. Amint kiértünk a kollégiumi épületből, már egyenes utunk volt a tópartig.
Picit fura kezdés lett, de ki kellett tölteni a teret xD  | outfit | xxx | ©
Vissza az elejére Go down
 
szobatársas fürdőzés
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Archívum :: Lezárt játékok-
Ugrás: